Inne odpady:
Zadzwoń i poproś o rabat

Wynajem kontenerów na odpady zmieszane Poznań

Oferujemy kontenery na odpady zmieszane Poznań. Znajdziesz u nas kontenery o różnych pojemnościach. Wynajmujemy je na określony czas, dostosowany do Twoich potrzeb. Dzięki temu masz pewność, że nie przepłacisz za długi wynajem. Nasza oferta obejmuje transparentne cenniki, rozliczane za każdy dzień wynajmu. W ten sposób masz kontrolę nad kosztami i dokładnie wiesz, ile zapłacisz za wynajem kontenera. Zadbaj o porządek swojej przestrzeni!

Wybierz pojemność kontenera na odpady zmieszane

Kontenery na gruz są dostępne w różnych pojemnościach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Kontener na gruz 1m3 jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych prac, natomiast dla większych projektów polecamy kontenery na gruz 5m3 lub 16m3. Nasze kontenery na gruz posiadają specjalne zabezpieczenia przed rozsypaniem, dzięki czemu gruz nie wpadnie na drogę publiczną i nie stwarza zagrożenia dla innych użytkowników. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz elastyczne terminy wynajmu, tak aby dostosować się do Państwa potrzeb.

Wywóz odpadów zmieszanych: co zaliczamy, a co nie?

Wiele osób zastanawia się, co zalicza się do odpadów zmieszanych. Wyjaśniamy tę kwestię poniżej, by ułatwić Waszą pracę.

W kontenerze na odpady zmieszane umieszczamy: odpady zmieszane, odpady budowlane, nida-gips, gruz, gabaryty, odpady ociepleniowe, suporeks, szlaka, silka, żabinka, gruz zbrojony, wełnę, watę szklaną, tworzywa sztuczne, odpady drewniane, odpady metalowe.

W kontenerze nie umieszczamy: papy, eternitu, odpadów niebezpiecznych, odpadów płynnych, spalenizny, gumy, dużych ilości szkła, odpadów samochodowych.

Jeżeli chcesz utylizowac jakies z powyzszych odpadów to musisz prejdz do kroku 1 i zamówić odpowiedni kontener

Czego w ogólie nie wolno wrzucać do kontenerów

  • Opakowania po chemii gospodarczej
  • Odpady komunalne i organiczne

Wywóz odpadów zmieszanych Poznań cennik

Dzięki naszym kontenerom, wywóz odpadów zmieszanych Poznań przebiegnie szybko i sprawnie. Kontenery są dostępne w różnych pojemnościach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze kontenery będą przydatne zarówno podczas mniejszych, jak i większych prac. Konkurencyjna cena za kontener na odpady zmieszane oraz elastyczne terminy wynajmu sprawiają, że możemy doskonale dostosować się do Państwa potrzeb.

Kontener 1m3

na odpady zmieszane
420.00
  • Na 9-10 worków 120 litrowych
  • Na 3-4 dni w tej cenie
Popularne

Kontener 1.7m3

na odpady zmieszane
470.00
  • Na 3-4 dni w tej cenie
  • Na 14-15 worków 120 litrowych
Popularne

Kontener 5m3

na odpady zmieszane
830.00
  • Na około 42 worków 120 litrowych
  • Na 7-8 dni w tej cenie
Popularne

Kontenery Poznań – profesjonalna oferta

Alma Serwis ma w swojej ofercie także:


Jeśli interesuje Cię kontener na odpady zmieszane Poznań lub inna z naszych usług, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza profesjonalna obsługa pomoże Wam dobrać najodpowiedniejsze kontenery Poznań. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem oraz świetną wiedzą na temat branży. Wynajem kontenerów przebiega szybko i sprawnie. Oferta Alma Serwis jest przeznaczona dla osób prywatnych oraz firm, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Pozytywne opinie klientów są dla nas najlepszą rekomendacją.