Nasze usługi:
Zadzwoń i poproś o rabat

Kontenery Rokietnica

Szukasz firmy, która zajmuje się odpadami budowlanymi? W takim razie trafiłeś idealnie! Proponujemy klientom wywóz gruzu Rokietnica, a także wiele innych usług. Działamy kompleksowo, zatem współpraca z nami jest zawsze gwarancją zadowolenia. 

Wywóz gruzu Rokietnica – nasza oferta

Profesjonalizm, terminowość i kompleksowość – to główne zalety, które wyróżniają naszą firmę Alma Serwis! Specjalizujemy się w takich usługach, jak wywóz gruzu oraz wywóz odpadów budowlanych Rokietnica. Wynajmujemy również klientom kontenery, których pojemność dostosowana jest bezpośrednio do potrzeb. 

Wywóz gruzu to nieodłączny element każdego procesu budowlanego. Dokonując nawet niewielkich przeróbek remontowych, musimy liczyć się z tym, że powstaną pewne odpady. Nie są to jednak elementy, które wrzucimy do osiedlowego kosza. Gruz musi być w odpowiedni sposób przechowywany, a także wywożony w specjalnie przeznaczone do tego miejsce. Wybierając Alma Serwis, masz pewność terminowej i sprawnie przeprowadzonej usługi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, elastyczność oraz konkurencyjne ceny, które proponujemy każdemu klientowi.

Alma Service – dodatkowe usługi

Bezpiecznie przechowuj i segreguj odpady za pomocą naszych pojemnych i solidnych kontenerów. Nasi klienci mają do wyboru wiele różnych pojemników tego typu. Warto sprawdzić chociażby:

To jednak nie wszystko! Zawiązując z nami współpracę, możesz skorzystać z usług dodatkowych, takich jak:

Wybierz jaki rodzaj odpadów chcesz zutylizować i przejdź do wyboru pojemności:

Prawidłowo napełniaj pojemnik

Aby prawidłowo wypełnić kontener, istnieje kilka kluczowych zasad, które warto przestrzegać. 

Prawidłowo
Nie prawidłowo

Alma Service – wybierz specjalistów

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszych usług? Istnieje kilka ważnych powodów, z których warto wymienić:

  • solidność – gwarantujemy solidne i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów,

  • doświadczenie – dziesiątki lat przemysłowego doświadczenia przekładają się automatycznie na wysoką jakością naszych usług,

  • kompleksowe usługi — oferujemy wiele usług — od wywozu gruzu, przez wynajem kontenerów, po usługi rozbiórkowe — wszystko w jednym miejscu!

  • niska cena – nasza oferta cenowa jest konkurencyjna, a wysoki poziom usług gwarantuje zadowolenie każdego klienta.

Od lat pomagamy mieszkańcom Rokietnicy w utrzymaniu porządku w czasie prac budowlanych. Skontaktuj się z nami, a my dostarczymy Ci kontener na śmieci Rokietnica oraz zajmiemy się innymi zleceniami. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Cennik

Kontener 1.7m3

na czysty gruz
270
00
  • Na 17-18 worków 110 litrowych
  • Na 3-4 dni w tej cenie

Kontener 1.7m3

na odpady zmieszane
470
00
  • Na 17-18 worków 110 litrowych
  • Na 3-4 dni w tej cenie
Popularne

Kontener 5m3

na odpady zmieszane
830
00
  • Na około 50 worków 110 litrowych
  • Na 7-8 dni w tej cenie